KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14235151

nr 1423 5151

Blandteknik

Anders Lidén. Signerad. Blandteknik, bildmått: 49x39cm, yttermått inklusive ram: 66x55cm

Utrop:

800 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 20:44:07

3/10 22:43:55 1      Vinnande bud
4/10 20:04:30 1      justering av budtak